"18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ve ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ"’nin 109. Yıl Dönümü münasebetiyle vatan uğruna şehadete eren tüm şehitlerimiz için Ulubey Merkez Eski Camii'nde düzenlenen programda, Hocalarımız tarafından okunan Kur`an-ı Kerim tilaveti, Mevlid-i Şerif, Tekbirler ve Salavatların ardından İlçe Müftüsü Haki ÖZGÜL Hocamızın yaptığı dua ile sona erdi.![🌹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
Aziz Şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyoruz.