09.05.2023

Ögrenciler dualarla Umre yapmak üzere uğurlandı

Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından karşılanacak olan ve Üniversite Ögrencilerne yönelik 20 Nisan 2023 tarihinde Ordu İl Müftülüğümüz Stüdyosundan canlı yayınlanan kura çekilişi sonucu Umre Turuna gitmeye hak kazanan 18 üniversite ögrencisi dualarla Ordu-Giresun Havalimanı'ndan uğurlandı.

Uğurlama programında konuşma yapan Ordu İl Müftü Yardmcımız Avni Bolat, umre programında yapacakları yolculuk hakkında bilgilendirmede bulunarak hayırla gidiniz hayırla dönünüz inşallah dilek ve temennisinde bulundu.

Umreye gitmeye hak kazanan Ögrenciler duygularını ve heyecanlarını ifade ederek, bizleri bu kutlu mekanlara gönderen başta Diyanet İşleri Başkanlığı'mıza Ordu Müftülüğümüze, Ordu İl Müftümüz Sn. Dr. İsmail ÇİÇEK hocamıza emekleri ve katkılarından ötürü şükranlarımızı sunuyoruz dediler.

Öğrencilerin başında Ordu İl Müftülüğümüz Din Hizmetleri Uzmanı Burak Erzem hocamız görevli giderek inşallah onlara yardım ve manevi destekte bulunacaktır.

Uğurlama programına Ordu İl Müftü Yardımcımız Avni Bolat, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürümüz Harun Er, Şef İsmail Kızılkaya ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Muhammet Yaprak katıldı.