28.06.2022

Fatsa’da 12 Derslikli Özel Eğitim Okulunun temeli dualarla atıldı

Fatsa ilçemizin Evkaf Mahallesinde, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yaptırılacak olan 12 derslikli Özel Eğitim Uygulama Okulu için temel atma töreni düzenlendi.

Temel atma törenine Ordu Valimiz Tuncay Sonel, AK Parti Ordu Milletvekilleri Şenel Yediyıldız, Metin Gündoğdu, İl Müftümüz Dr. İsmail Çiçek, Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfü Yaran, Fatsa Belediye Başkanı Ethem Kibar, Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, ve öğrenciler katıldı.

Vali Tuncay Sonel, okulun yapımını üstlenen Fatsa Ticaret ve Sanayi odası Başkanlığına teşekkür ederek, yapılacak olan okulun hayırlı olmasını diledi.

Program, İl Müftüsü Çiçek tarafından yapılan duanı ardından Vali Tuncay Sonel ve diğer protokol üyelerinin butona basarak, 12 derslikli Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun temeline beton dökümünü gerçekleştirmesiyle sona erdi.