15.11.2021

Personelle Buluşma Toplantısı

İl Müftümüz Dr. İsmail Çiçek Perşembe Belediyesi Toplantı Salonunda Perşembe ilçemizde görev yapan Din Görevlileri ve Kur'an Kursu Öğreticileriyle bir araya geldi.

Kur'an tilavetinin ardından İl Müftümüz Dr. İsmail Çiçek'in konuşmasıyla başlayan programda; Müftü Çiçek, Ordu İl Müftülüğümüzün 2021 yılı halen gerçekleştirilmeye devam eden ve tasarlanan projeleri ile Müftulüğümüzün yaptığı faaliyetler hakkında Din Görevlileri ve Kur'an Kursu Öğreticilerini bilgilendirdi.

Müftü Çiçek, Camilerde ve Kur'an kurslarında başta din hizmeti olmak üzere birçok alanda hizmet yürüten din görevlilerimiz de önemli bir görev icra etmektedirler. Onlar mihrapta namazımızı emanet ettiğimiz, minberde ve kürsüde öğütlerini dinlediğimiz, kendisinden Kur'an öğrendiğimiz, dualarına amin diyerek rehber kabul ettiğimiz kimselerdir. Din görevlileri, mutlu günlerimizde mutluluğumuza destek olan, üzgün günlerimizde de üzüntülerimize ortak olan, çıkmaza düştüğümüzde bize yol gösteren gönül dostlarımızdır. Bizlerin yetişmesinde emeği geçen tüm hocalarımızdan ölenlere rahmet, yaşayanlara da sağlık ve afiyetler diliyoruz.

Müftü Çiçek bizleri sizlerle buluşturan Yüce Mevlâ'ya şükrediyor; Bu toplantıyı hazırlayıp tertip eden başta İlçe Müftümüz Mehmet Süsün'e, hocalarıma ve buraya gelme zahmetinde bulunan siz kıymetli Din Gönüllüsü kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Perşembe İlçe Müftülüğümüz tarafından gerçekleştirilen 'Buluşma Toplantısı'na; İl Müftümüz Dr. İsmail Çiçek, İl Müftü Yardımcımız Cemal Uzun, Perşembe İlçe Müftümüz Mehmet Süsün ve Perşembe'de görev yapan Din Görevlileri ve Kur'an Kursu Öğreticileri katıldı.