İlçemiz Müftülüğü Merkez Kur'an Kursu ve 4-6 Yaş Grubu Kur'an Kursunun, eğitime verilen bir haftalık tatil değerlendirilerek hocalarımız tarafından boyası yapıldı ve eksikleri giderildi.
İlçe Müftümüz Recai ÖĞÜK yaptığı açıklamada "Camilerimizin ve Kur'an Kurslarımızın zamanla oluşan eksiklerini, bakım-onarım gereksinimlerini hocalarımızın gayretleriyle gidermeye çalışıyoruz. Bu konuda duyarlı olan cömert ve fedakar personelime teşekkür ederim." dedi.